Ako sa bude volať nasledujúca rada iPhonov? Táto otázka sa rok čo rok pravidelne stará o motanie hláv celej jablkovej komunity. V prípade tohtoročných iPhonov boli (alebo možno ešte stále sú) dve možnosti. Pôvodne sa rozmýšľalo o návrate S-kovej rady, no tento krok sa podľa všetkého konať nebude.

Portál Economic Daily News sa postaral o zaujímavé, aj keď nie veľmi prekvapivé zistenie. Nové iPhony predsa len ponesú označenie 13, 13 Mini, 13 Pro a 13 Pro Max po vzore svojho minuloročného kolegu.

iPhone 13

Túto informáciu možno označovať za prakticky nespochybniteľnú, keďže jej zdrojom sú priami dodávatelia komponentov pre spoločnosť Apple. Taktiež je veľmi nepravdepodobné, že by sa Apple vrátilo k pôvodnému označeniu telefónov.

Dodatok vo forme „S“ by naznačoval iba malé zmeny v porovnaní s predchádzajúcim modelom, čo je jeden z dôvodov prečo od tohto pomenovania firma upustila. Apple sa snaží dať dostatočne najavo, že každý rok sa bude jednať o diametrálne iný telefón, ako v prípade staršieho modelu.

Čo hovoríte na iPhone 13 vy? Rozhodnete sa pre kúpu jedného z nových modelov, alebo vydržíte s terajším zariadením? Všetky novinky ohľadom novej vlajkovej lode Apple nájdete na tomto odkaze.

Prečítajte si tiež  Máte Telekom? Skontrolujte si, či ste nezískali darček. Nám sa ušli neobmedzené dáta a volania do všetkých sietí!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.