Ako sa bude volať nasledujúca rada iPhonov? Táto otázka sa rok čo rok pravidelne stará o motanie hláv celej jablkovej komunity. V prípade tohtoročných iPhonov boli (alebo možno ešte stále sú) dve možnosti. Pôvodne sa rozmýšľalo o návrate S-kovej rady, no tento krok sa podľa všetkého konať nebude.

Portál Economic Daily News sa postaral o zaujímavé, aj keď nie veľmi prekvapivé zistenie. Nové iPhony predsa len ponesú označenie 13, 13 Mini, 13 Pro a 13 Pro Max po vzore svojho minuloročného kolegu.

- Reklama -

iPhone 13

Túto informáciu možno označovať za prakticky nespochybniteľnú, keďže jej zdrojom sú priami dodávatelia komponentov pre spoločnosť Apple. Taktiež je veľmi nepravdepodobné, že by sa Apple vrátilo k pôvodnému označeniu telefónov.

Dodatok vo forme „S“ by naznačoval iba malé zmeny v porovnaní s predchádzajúcim modelom, čo je jeden z dôvodov prečo od tohto pomenovania firma upustila. Apple sa snaží dať dostatočne najavo, že každý rok sa bude jednať o diametrálne iný telefón, ako v prípade staršieho modelu.

Čo hovoríte na iPhone 13 vy? Rozhodnete sa pre kúpu jedného z nových modelov, alebo vydržíte s terajším zariadením? Všetky novinky ohľadom novej vlajkovej lode Apple nájdete na tomto odkaze.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.