Na nové iPhony sa valila skutočne intenzívna vlna kritiky. Ich uniknutý dizajn bol naozaj diskutabilný a obavy mnohých sa naplnili. Výsledok však nevyzerá až tak zle a reakcie sú pomerne pozitívne. Vychutnajte si nové iPhony na týchto štúdiových záberoch. Čo naň hovoríte teraz?

Vychutnajte si nové iPhony na týchto štúdiových záberoch…

Každým rokom sa to opakuje, každým rokom to dopadá rovnako. Na prvých uniknutých fotografiách sa dizajn nového zariadenia nikomu nepozdáva, potom čo však Apple príde na Keynote s prvými štúdiovými fotografiami a videami, ľudia akoby zmenia názor. Nebudeme vytvárať falošný obraz o novom iPhone 11 či iPhone 11 Pro. Svoj vlastný názor určite máte a môžete ho spolu snami zdieľať formou komentárov.

To čo chceme však povedať je, že od začiatku sme si boli dizajnom neistí a od začiatku (únikov) sme dúfali, že výsledok bude napokon aspoň trochu iný. Dnes, keď vidíme profesionálne spracované zariadenia a nie len Čínske makety sme spokojný. Telefóny majú naozaj čistý a prepracovaný dizajn a je už len vec vkusu či sa vám to páči alebo nie. Ostatne aj preto je tu tento článok. Vychutnajte si dizajn na profesionálnych záberoch od Applu.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here