Emoji ikonky, alebo pre niekoho asi skôr smajlíci v iOS či Androide sa behom niekoľkých rokov stali viacmenej súčasťou nášho života. Ľudia ich milujú, pretože sa dá pomocou nich vyjadriť napríklad aktuálna nálada či názor. Sú jednoduché a výstižné a v iOS 9 ich je skutočne ohromné množstvo. Môžeš ich mať ale ešte stále o čosi viac. Stači si pozrieť tento trik!

Ako mať v iPhone ešte viac Emoji ikoniek?

Jedna z veľmi dôležitých vecí, ktoré okrem iného priniesol mobilný operačný systém iOS 9 bolo to, že prišlo obrovské množstvo nových Emoji ikoniek, ktoré dostali navyše možnosť zmeny farby pleti, vďaka čomu sú už rasovo rovnocenné. Emoji ikoniek je teda obrovské množstvo a niekto by si mohol myslieť, že dokonca až zbytočne veľa.

- Reklama -

Niekomu ale zase naopak nestačia a chce mať viac ikoniek. Presne pre toho je tu japonská klávesnica, ktorá zopár “svojských” smajlíkov tiež ponúka, a okrem toho, že zaručia originalitu, budú vyzerať, že si si s nimi dal prácu, nakoľko sú vytvorené predovšetkým zo znakov. Je teda veľmi jednoduché pridať ďalších smajlíkov.

Všetko čo potrebuješ urobiť je prejsť do Nastavenia>Všeobecné>Klávesnica>Klávesnice>Pridať novú klávesnicu>Japonská. Hotovo, od teraz máš ešte viacej Emoji ikoniek ako pred tým a pravdepodobne nikto nebude vedieť, že ich máš práve vďaka japonskej klávesnici.

Emoji Joponsko - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.