Apple ponúka vo svojom iPhone či iPade naozaj veľké množstvo funkcií, o ktorých pravdepodobne ani neviete. Jedna z nich je napríklad možnosť prevrátenia farieb, ktorá by vám mala zjednodušiť čítanie textu. Pozrite si teda náš návod na to, ako túto funkciu zapnúť!

Prevrátenie farieb

Spolu so zapnutím tejto funkcie sa vám prevrátia farby v celom iOS a všetkých aplikáciach, ktoré v ňom máte nainštalované. Jednoducho po tom, čo prevrátite farby, bude obrazovka vášho iPhonu či iPadu pôsobiť, ako fotografický negatív, čo môže niekomu pomôcť napríklad pri jednoduchšom čítaní textu. Naopak táto funkcia sa dá tiež využiť pokiaľ chcete „napáliť“ známeho, ktorý si nechá svoj iPhone vo vašej blízkosti. Jej zapnutie je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na: Nastavenia/Všeobecné/Prístupnosť/Prevrátiť farby. A je to, farby sú prevrátené! 🙂

- Reklama -
Screenshot bude vytvorený v klasických farbách aj pokiaľ máte zapnutú funkciu prevrátiť farby - svetapple.sk
Screenshot bude vytvorený v klasických farbách aj pokiaľ máte zapnutú funkciu prevrátiť farby – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.