Včera sa konala konferencia, ktorá nám ukázala niečo, čoho dizajn bol už predtým veľmi kritizovaný.  Ukázala nám dve nové verzie iPhonu 6, ktorý ponúka na svojej zadnej strane pre niekoho doslova nechutné plastové pásiky a vyčnievajúcu šošovku fotoaparátu. Preč však s predsudkami! Pripravili sme pre vás návod ako si na dizajn zvyknúť! Na nás jednoznačne zafungoval!

Preč s predsudkami

Hneď po prvom úniku, ktorý sa objavil na internete sa mnohým používateľom kontroverzný tvar a hrubé plastové pásiky na zadnej strane hliníkového šasi iPhonu 6 vôbec nepáčili. Počas tých niekoľkých mesiacov si k ním vytvárali čoraz zápornejší vzťah a tak po predstavení nových iPhonov 6 prišlo veľké sklamanie. My ale teraz chceme, aby ste úplne vypustili z hlavy všetko to, čo ste doposiaľ videli na únikoch a zamerali sa len na to, čo nám predstavilo Apple!

Začneme stránkou!

Náš návod začína stránkou. Nie len takou obyčajnou papierovou, ale tou oficiálnou, ktorú používa Jablková spoločnosť www.apple.com. Tá bola včera večer pozmenená a nesie sa v duchu operačného systému iOS 7. Kliknite na položku “iPhone” a pomaly začnite smerovať dole s tým, že sa pokúsite vychutnať si naozaj každý záber či “mini – video”, ktoré sa na stránke nachádza. Všímajte si najmä detaily nových iPhonov. Pokiaľ ste sa dostali až na samotný spodok, spravte tak ešte raz!

web

Video

Pokiaľ ste už viackrát prešli oficiálnu stránku webu  Jablkovej spoločnosti, pustite si prosím toto video. Ide o oficiálne video odovzdané samotným Apple, ktoré nám ukazuje to ako sa dá iPhone 6 a iPhone 6 Plus využiť v “akcií”. Opäť si všímajte každý detail, ktorý na videu uvidíte. Následne si video pustite po nejakých tých desiatich minútach znova!

Na nás to fungovalo

Aj napriek tomu, že som fanúšik spoločnosti Apple, priznám sa, že aj mňa predstavenie nového iPhonu mierne sklamalo. Nevadí, došiel som totiž na chuť novému kontroverznému dizajnu, ktorý vlastne prináša každá generácia tohto smartfónu. Odporúčam si teda všímať detaily a vidieť to, ako vlastne “šestka” či “šesť plus” vyzerajú v akcií. Mne sa novinka začína páčiť čím ďalej tým viac, najmä v prevedení Space-Gray a už sa osobne neviem dočkať, kedy budem mať možnosť, ísť si ju zakúpiť.

A čo vy? Nás totiž zaujíma aj váš názor a minimálne to ako sa vám nový iPhone páči. Osobne si myslíme, že aj vy prídete časom dizajnu na chuť a chceme vás poprosiť aby ste zanechali svoj názor naň v komentároch 🙂 Ďakujeme!

iPhone_6_camera_thumb

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.