Priznajme si na rovinu, medzi nami sa nachádzajú aj takí ľudia, ktorý hudba doslova uspáva. Množstvo ľudí si púšťa hudbu pred spaním do sluchátok, no má to jeden nepríjemný problém. Po tom, ako zaspíte vám už hudbu nikto nevypne a tá hrá veselo až do rána. Vďaka nášmu jednoduchému návodu ju môžte dopredu zastaviť! Pozrite sa ako.

Ako zastaviť hudbu po tom, čo zaspíte?

Dnes vám prinesieme nový, veľmi jednoduchý návod na to, ako zastaviť prehrávanie hudby aj po tom, ako zaspíte. Respektíve, nastavíte si, kedy má hudba prestať hrať. Je to pomerne jednoduché. Celé to začína v aplikácií „Hodiny„, Tu musíte prejsť na „Časovač,“ ktorý sa nachádza ako posledný v spodnom menu. Teraz si nastavíte čas, za ktorý predpokladáte, že zaspíte (Odporúčame nastaviť o 15-30 minút viac ako je doba, ktorú predpokladáte). V časovači sa nachádza aj možnosť „Po uplynutí času„. Dostanete sa do akéhosi menu, na ktorého konci sa nachádza možnosť „Zastaviť prehrávanie„. Potom už len zvolíte tlačidlo „Nastaviť“ a je to!

Prečítajte si tiež  O tejto funkcii Apple Watch ste zrejme nikdy nepočuli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.