Čo je Zachytené na iPhone? Jednoduchá otázka a zaujímavá odpoveď. Možno si zachytil niečo na našej FB stránke ale nejako ťa to nezaujalo, alebo si tomu nevenoval pozornosť. Teraz ti chceme vysvetliť, o čo nám ide, čo chceme dosiahnuť a hlavne to, ako sa do tohto projektu môžeš zapojiť aj ty.

Poznáš to. Ideš niekam vlakom, autom alebo len pešo, všimneš si okolie a povieš si, že toto by vyzeralo na fotke fakt dobre. Pravdepodobne vytiahneš svoj iPhone (nezáleží aký model), urobíš fotku, ktorú potom buď zdieľaš na sieťach alebo len tak ostane v knižnici fotiek. Ak máš ozaj dobrú fotku, je veľká chyba nechať fotku len tak a nepodeliť sa o ňu s ostatnými.

- Reklama -

Myšlienka celého projektu je tá, aby si sa podelil s tým, ako vidíš svet cez iPhone ty a prostredníctvom našej komunity, ktorá každým dňom rastie a zvyšuje svoj dosah nám spomínané fotky poslal. Poslať fotku ti zaberie menej času, ako uploadnúť fotku na Instagram či napísať status. Pár sekúnd ťukania na displej a tvoja  fotka sa stane súčasťou toho, čo je zachytené na iPhone. A neboj sa, fotky neposudzujeme podľa toho, či boli odfotené najnovším alebo trochu starším modelom iPhonu. Každá fotka má niečo do seba a nemusí byť na prvý krát dokonalá.

IMG_0210

Časom zistíš a prídeš na to, ako to čo vidíš lepšie odfotiť, kde si urobil chybu a ako sa im v budúcnosti vyhnúť. V našej komunite fotografov s iPhonom sa môžeš kedykoľvek opýtať na otázku čo vylepšiť, alebo pochváliť fotky iných. Možno si si všimol, že v poslednej dobe sa na Slovensku značka Apple rozmáha a stále viac a viac ľudí má iPhone. Takto môžeme zlepšiť náš projekt, či dokonca z neho urobiť najväčšiu komunitu podobnej témy na Slovensku.

Fotky pošli na e-mailovú adresu [email protected], spolu so svojim menom a modelom iPhonu. Nezabudni na obidva údaje, pretože sú veľmi dôležité a bez nich tvoju fotku nebudeme môcť zaradiť medzi ostatné fotky zachytené na iPhone. Nezabudni lajknúť našu FB stránku.

{"focusMode":3,"deviceTilt":0.1790737231546125,"qualityMode":3,"macroEnabled":false,"whiteBalanceProgram":0}

Môže ťa zaujímať
- Reklama -