Spomalený iPhone je nočná mora azda každého používateľa, ktorý vlastní starší model, no novšie modely nie sú výnimkou. Pri používaní výkonných aplikácií či množstve otvorených aplikácií sa nároky na pamäť RAM zvyšujú a procesor je viac namáhaný. Existujú však viaceré spôsoby, ako iPhone zrýchliť.

Máš pomalý iPhone? Týmto ho zrýchliš!

Existujú viaceré spôsoby, ako uvoľniť pamäť RAM a tým zrýchliť celý iPhone. Jeden, najjednoduchší bez použitia žiadnej aplikácie je podržanie tlačidla zamknutia pokým sa nezobrazí tlačidlo vypnúť a následne je potrebné stlačiť a podržať tlačidlo Domov, pokým nebudeš presmerovaný na domovskú plochu.

- Reklama -

Áno, tento spôsob je síce najjednoduchší a najrýchlejší, no nie vždy sa uvoľní maximálna možná úroveň pamäte. Druhý spôsob s použitím aplikácie z App Store ti nielen uvoľní viac miesta, ale aj vďaka ďalšej funkcii ti uvoľní aj miesto v úložisku. Známe-neznáme súbory cache, ktoré zaberajú veľké množstvo úložiska a pritom sú nepotrebné vedia potrápiť veľké množstvo používateľov iPhonu. Jedným dotykom tak zrýchliš RAM a aj uvoľníš pár megabajtov či gigabajtov miesta.

Pre uvoľnenie miesta v úložisku ťukni v aplikácii na kartu Junk, potom CLEAN UP CACHE, Clean a Hotovo. Pre zrýchlenie RAM ťukni na Memory a BOOST.

?  Stiahnuť: Battery Doctor

Môže ťa zaujímať
- Reklama -