KGI pozná každý zdatnejší fanúšik Apple, ktorý minulý rok sledoval udalosti ohľadom iPhonu 6. Práve táto analytická spoločnosť na čele s Ming-Chi Kuom dokázala predpovedať veľa z toho, čo sa napokon naozaj stalo realitou. Podľa najnovších správ, ktoré od tejto analytickej spoločnosti pochádzajú, pracuje Apple na úplne novom iPade mini, ktorý bude o čosi tenší ako súčasný model. Vraj sa máme na čo tešiť!

iPad mini 4. generácie

KGI do sveta vypustilo ďalšiu správu, ktorá sa tentokrát týka iPadu mini 4. generácie, ktorý by sme mohli vidieť na tohtoročnom predstavovaní niekedy počas októbra, kedy sa podľa všetkého dočká svojej premiéry po boku úplnej novinky, iPadu Pro s 12,9″ displejom. Podľa KGI bude toto zariadenie podstatne tenšie a rovnako tak aj podstatne ľahšie, ako súčasná generácia iPadu mini 3. čo je vlastne len iPad mini 2. generácie s tlačidlom Touch ID.

- Reklama -

Nový iPad by mal ponúknuť buď procesor Apple A8 alebo Apple A9, pravdepodobne 2GB pamäte RAM a taktiež omnoho kvalitnejší zadný fotoaparát, ktorý bude pochádzať pravdepodobne z iPadu Air 2. generácie. Vlastne, ono celý iPad bude vyzerať veľmi podobne ako iPad Air 2 a ponúkne niekoľko drobných dizajnových zmien oproti súčasnej generácií. Každopádne sa vraj máme na čo tešiť tak teda uvidíme!

iPad mini 3 - svetapple.sk
iPad mini 3 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.