/* Header banner */

Dnes je na uliciach čoraz viac nenápadných zlodejov, ktorí vás môžu pripraviť o váš drahocenný telefón . Častokrát si všímam, že na sociálnych sieťach pribúdajú utrápené statusy používateľov, ktorí už stratili nádej, že sa ich miláčik nájde.

Pokiaľ však máte iPhone alebo iPad, môžem vám zaručiť, že ešte nič nie je stratené! Samozrejme len pokiaľ ste povolili službu „find my iPhone“ (nájsť môj iPhone), ktorá sa nachádza už v systéme telefónu. Táto služba funguje na základe lokalizačných služieb (tým pádom vám zníži výdrž batérie, no nejde o nič výrazné). Pokiaľ máte konto v iTunes AppStore, môžete navštíviť stránku www.icloud.com.

Po prihlásení sa vám v pravom dolnom rohu objaví aplikácia „Nájsť môj iPhone“. Pokiaľ máte aktivovanú službu vo svojom telefóne (Nastavenia/Súkromie/Lokalizačné služby/Nájsť môj iPhone), môžete priamo sledovať kde sa váš iPhone/iPad práve pohybuje.Verte či nie, nie je to tak dávno čo mi pri bicyklovaní telefón vypadol z vrecka a vďaka tejto službe som jeho majiteľom doteraz 🙂

Existuje aj aplikácia na telefón s rovnakým názvom, ktorá sa dá bezplatne stiahnuť z AppStore a pokiaľ dôjde k strate/krádeži iPhonu/iPadu a ste nablízku, môžete polohu sledovať rovno cez vaše zariadenie…

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

  1. مكافحة الحشرات هي عملية أساسية للحفاظ على البيئة النظيفة والصحية في المنازل والمؤسسات التجارية. تشمل الحشرات المزعجة والضارة مثل الصراصير والنمل والبق والذباب والبعوض والقوارض.يعتمد عملية مكافحة الحشرات على استخدام مجموعة متنوعة من الأساليب والتقنيات للتخلص من الحشرات والوقاية منها. يشمل ذلك استخدام المبيدات الحشرية، والأفخاخ، والطرق البيولوجية، وتحسين النظافة العامة والتهوية.تعد مكافحة الحشرات بواسطة فرق متخصصة أمرًا هامًا، حيث يتم تقييم الوضع وتحديد الحشرات الموجودة ودرجة الإصابة. يتم اتخاذ إجراءات فعالة للتخلص من الحشرات الموجودة ومنع عودتها.يجب أن يتم تنفيذ عملية مكافحة الحشرات بطريقة آمنة وفعالة، مع الالتزام بالمعايير البيئية والصحية. يجب توخي الحذر عند استخدام المبيدات الحشرية والالتزام بالتعليمات الصحية والسلامة.باختصار، مكافحة الحشرات هي عملية أساسية للحفاظ على بيئة نظيفة وصحية. تشمل استخدام مجموعة من الأساليب والتقنيات للتخلص من الحشرات والوقاية منها. يتم تنفيذها بواسطة فرق متخصصة بطرق آمنة وفعالة للحفاظ على سلامة الأشخاص والبيئة المحيطة.

    شركة مكافحة حشرات البلدية

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here