Hodinky Apple Watch sú vo svete stále rozšírenejšie. Ich predaje sa zvyšujú a drvivá väčšina nových majiteľov majú produkt po prvýkrát. Aj preto s ním ešte možno nie sú úplne zžitý a nepoznajú všetky funkcie. Dnes vám ukážeme 10 základných tipov, ktoré vám pri používaní veľmi pomôžu. Poďme teda na to…

Týchto 10 tipov na Apple Watch musíte poznať!

Ovládanie inteligentných hodiniek od Applu v zásade nie je komplikované. Je práve naopak veľmi jednoduché. Ak by sme mali byť kritickí, niektoré veci by možno mohli byť vyriešené aj ináč. Neprídu nám také „intuitívne“ ako napríklad iOS.

To je však len náš subjektívny názor a postreh. Pokiaľ toto zariadenie máte a myslíte si, že už viete všetko, mali by ste si pozrieť následujúce video. To vám ukáže, že potenciál zariadenia sa dá predsa len využívať ešte lepšie.

Návod: Ako zistiť stav batérie AirPods na hodinkách Apple Watch.
Týchto 10 tipov na Apple Watch musíte poznať!

Apple Watch majú obrovské množstvo funkcii, ktoré len tak mimochodom Apple stále pridáva. Niektoré sú veľmi známe, iné zase menej. Môžete využívať pri jednotlivých situáciach, na ktoré sú určené. Je to veľmi praktické a obľúbite si to. Na vašej ruke budete mať „pod kontrolou“ všetko okolo vás.

V Cupertine v poslednej dobe začali natáčať videá, v ktorých sa nám snažia pomôcť ak sme začiatočníkom na platforme. To, ktoré si môžete pozrieť nižšie, za necelé 3 minútky ukazuje až 10 užitočných rád pre vaše Apple Watch. Ak teda máte čas, určite sa zastavte a venujte chvíľku videu. Možno nájdete niečo, čo ste zatiaľ nepoznali…

https://youtu.be/V9HYjx1wyos
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.