Apple začalo predávať nové iPhony ešte tento piatok a ako už býva zvykom, nebol tento deň zvolený len tak náhodou. Ide totiž o deň, po ktorom nasleduje víkend a počas týchto troch dní zvykne mať Apple svoje najvyššie tržby vôbec. Potom príde pondelok a Jablková spoločnosť nám prezradí, ako veľmi úspešný nový model bol! A čo tento rok? Môžme vám zaručiť, že iPhone 6 opäť prekročil všetky očakávania!

10 000 000 za piatok+víkend!

Pokiaľ si dobre spomínam, Apple má v pláne vyrobiť a predať až 80 000 000 nových iPhonov do konca jeho produkcie. Áno ono sa to môže zdať ako relatívne dosť prehnaný ambiciózny nápad, no predsa len sa zamyslite, Apple sa, za prvý víkend plus začiatok predaja piatok, podarilo predať až neuveriteľné množstvo nových iPhonov! Predalo ich až 10 000 000, čo znamená, že už je 1/8 tohto plánu zaplnená. Nie je to však všetko. 19.9. sa totiž podarilo predať toto obrovské množstvo zariadení len v 10 krajinách po celom svete. V ďalších 20 toto šialenstvo vypukne už tento piatok. Je teda celkom možné, že ďalších 10 000 000 miliónov padne už do budúceho týždňa. Samozrejme dianie a všetko to, čo sa týka Jablkovej spoločnosti budeme sledovať aj naďalej a budeme sa snažiť prinášať stále čo najaktuálnejšie informácie priamo do vášho domova!

apple-money
Apple to so ziskmi naozaj vie! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.