Rok 2015 ubehol ako voda a vzhľadom na to, že sa pomaly ale isto chýli ku koncu, na internete sa začínajú objavovať rôzne rebríčky najpopulárnejších stránok či služieb na svete, ktoré nám ukazujú, čo ľudia počas tohto roka najviac sledovali, poprípade čo ich najviac zaujalo. Podobný rebríček je aj ten od YouTube, v ktorom nájdeme 10 najlepších videí za rok 2015!

10 najlepších videí

Asi ťa v prvom rade zaujíma, čo to taký pojem “najlepšie video” vlastne znamená. Koľkokrát sa totiž vo svete stane, že na internete nájdeme fantastické video, no jeho prehratia sú omnoho nižšie ako na videu od nejakého interpreta, ktoré s prepáčením nestojí za nič. Nakoniec dostane cenu práve horšie video aj napriek tomu, že niekde v úzadí je omnoho kvalitnejšie video, no má nižší počet videní.

- Reklama -

Takto to ale v prípade YouTube nefunguje. Spoločnosť našťastie nevyberá video podľa toho, koľko majú videní, likes či komentárov ale podľa toho, koľkokrát boli sledované, koľko majú rôznych remixov či verzií, no a napokon podľa toho či ich pozná skutočne úplne každý. Následujúce videá boli vôbec tie najlepšie, ktoré si mohol na celosvetovom internete za rok 2015 vidieť. Ktoré je podľa teba najlepšie? Náš hlas patrí “Dover Police DashCam Confessional (Shake it Off)” 🙂

https://youtu.be/HvRypx1lbR4?list=PLSTz8jpJdr5r5fzy7OA5o3fx5_5-BC1oN

zdroj: youtube.com

 

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here