Veľmi veľa ľudí sa už nejakým spôsobom snažilo dať dokopy fakty o spoločnosti Apple, ktoré poukazovali napríklad na vyhodenie Steva Jobsa. Predtým, než som si pustil následujúce video, som očakával, že pôjde o jedno a to isté, len v inej forme, ale mýlil som sa. Následujúcich 10 minút videa dokázali prekvapiť aj mňa starého “Apple” harcovníka.

10 faktov

Väčšinou videá alebo články, ktoré hovoria o 10 faktoch spojených s Applom nie sú pre znalejších príliš zaujímavé, pretože v nich nájdeš veci, ktoré si už dávno videl inde, len v inej forme, poprípade napísané iným štýlom.

- Reklama -

Pred tým, ako som si pustil následujúce video som očakával to isté. Apple predsalen neponúka toľko zaujímavých “tajností”, ktoré by niekoho ešte stále prekvapili, no to som sa veľmi mýlil. Následujúcich 10 minút videa ti ukáže, že aj keď si v Apple svete ako vojenský generál na bojisku, stále ťa môžu niektoré informácie prekvapiť, poprípade pobaviť. Tak napríklad, vedel si, že Apple v roku 1995 predstavilo vlastnú hraciu konzolu?

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here