Apple robí aktualizácie svojho softvéru neustále, a keď náhodou neaktualizuje softvér, aktualizuje aspoň betaverziu softvéru, ktorá je takou predzvesťou nového updatu. Tieto betaverzie sú najprv len pre vývojárov, no neskôr, po pár dňoch sú dostupné aj pre verejnosť. Jedna taká beta verzia, konkrétne operačného systému iOS 10.3, prišla práve teraz. Pozri sa na 13 zásadných noviniek, ktoré priniesla!

iOS 10.3 Beta 3

Bety prichádzajú v dvoch druhoch. Tá prvá vždy prinesie hneď niekoľko noviniek, na ktoré sa veľmi tešíme a ktoré nás vždy milo prekvapia, no a tá druhá potom neprinesie skoro nič zásadné. Hádaj, ktorej sme sa dočkali v prípade iOS 10.3 Beta 3? Žiaľ tej druhej. Nie je tu nič také podstatné, nad čím by sa nám oplatilo nejako extra sa pozastavovať, ale na druhú stranu sa aspoň zlepšila rýchlosť systému a tiež jeho stabilita.

- Reklama -

Animácie, ktoré iOS 10.3 obsahuje, už fungujú zase o čosi plynulejšie a celé to pôsobí viac, ako by to beta (testovacia verzia) ani nebola. Stále to však beta je a my sa už nevieme dočkať, kedy Apple vydá oficiálnu aktualizáciu pre nás všetkých.

Možno, že iOS 10.3 neprinesie až tak zásadné zmeny ale môže priniesť lepšie spracovaný systém a odstránenie chýb, ktoré nás už mesiace najmä na iPhone 7 a 7 Plus vytáčajú. Spomeniem napríklad mrznúcu šošovku fotoaparátu atď. Problémov je omnoho viac. Ani jeden ale nie je taký vážny, že by sa kvôli nemu nedal telefón používať. Je to skrátka len nepohodlné, a to sa nám k Apple vôbec nehodí!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here