Tlačová správa: 

Doplnili sme najpredávanejšie Apple Watch sport 42 mm na MP3.sk

Vďaka prvotnému úspechu pri predaji Apple Watch Sport, ktoré sme pred necelými dvomi týždňami ponúkli našim zákazníkom sa na opäť podarilo doplniť najžiadanejší model Apple Watch Sport 42 mm vo farbe Space gray, ktorý si u nás môžete kúpiť už za 359.99 €, čo je presne o 100 € menej ako je oficiálna doporučená cena.

Hodinky sú dostupné ihneď k odberu na e-shope alebo na niektorej z 15 predajní na Slovensku. Ponuka je limitovaná, takže ak ich ešte nevlastníte, treba sa rýchlo poponáhľať. Samozrejme máme v ponuke aj menšiu 38 mm verziu za 299.99 €.

Bohaté príslušenstvo pre Apple Watch

V ponuke nájdete aj širokú ponuku príslušenstva pre vaše Apple hodinky. Medzi momentálne najžiadanejšie príslušenstvo patrí ochranné sklo na Apple watch za 6.99 € alebo ochranné puzdro už od 9.99 €,  či náhradné remienky na hodinky. Určite to stojí za pozretie.

Apple Bazár

Viete o tom, že MP3.sk má po novom aj bohatý Apple iPhone bazár ,kde na e-shope a v každej predajni sú k dispozícii stovky iPhonov, ktoré v MP3.sk zákazníci nechali výmenou za nový telefón? Skladom máme lacné verzie iPhone 4 už od 89 €, až nové modely iPhone 6 už od 399€.

Výhodné pre tých, ktorí nepotrebujú zaplatiť o stovky Euro viac za nový iPhone telefón, ale oproti nákupu cez inzerát majú výhodu záruky 12 mesiacov a bezpečnosti nákupu v predajni oproti kúpe z druhej ruky. Každý iPhone sa dá na predajni pred kúpou vidieť a vybrať z viacerých kusov.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here