Ja osobne mám veľmi rád hudbu počúvam ju úplne každý deň. Leto sa blíži a s ním aj rôzne akcie a párty. No a čo nemôže chýbať na správnej párty? Predsa dobrá hlasná hudba. To nieje vždy jednoduché – počúvať hudbu nahlas a v dobrej kvalite. Dnes tu mám pre teba možno dostupné riešenie s názvom CREATIVE MUVO mini. 

CREATIVE MUVO mini

Pred nedávnom som chodil po obchodoch a hľadal som nejaké zariadenie, na ktorom by som mohol púšťať hudbu kamarátom a spolužiakom na výlete. V obchode som zbadal tento malý reprák a hneď na prvý pohľad ma oslovil. Keď som si ho pustil, ohúril ma svojim kvalitným, hlasným zvukom, ktorý som určite nečakal. Navyše za dosť nízku cenu dostanete kvalitný výrobok, ktorý je aj čiastočne vodotesný.

- Reklama -

Prečo vravím čiastočne vodotesný? Ako napríklad JBL Clip +, tak aj CREATIVE MUVO mini zvládne obliatie pod prúdom alebo pofŕkanie vodou a je aj odolný voči prachu vďaka certifikátu IP 66. Netreba to však preháňať a odporúčam ho vystavovať maximálne dažďu.

DSC_0217

Značka CREATIVE je ti určite známa a jej výrobky sú kvalita. Výrobok je vyrobený z odolných materiálov príjemných na dotyk, CREATIVE MUVO mini sa preto dobre drží v rukách. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

Na sebe má len 4 tlačítka, je tu tlačidlo pre zapnutie reproduktoru, spárovanie pomocou Bluetotoh, tlačidlá pre nastavenie hlasitosti a na jeho používanie vážne nemusíš byť nejaký Einstein. Je jeden z menších reproduktorov ale niekedy budeš mať problém kam ho uložiť aby ti nezavadzal, ak máš ale veľké vrecká na mikine alebo ruksaku, určite sa ti tam zmestí.

CREATIVE MUVO mini je jeden z menších reproduktorov, ak máš ale veľké vrecká na mikine alebo ruksaku, určite sa ti tam zmestí.  Rozmery reproduktoru sú iba 190 x 37 x 59 mm, čo znamená, že je na prenášanie naozaj vhodný a so svojou hmotnosťou 288 gramov nijako vážne nezaťaží kufor či ruksak.

DSC_0173

Jeho zvuk je naozaj kvalitný, dokonca by si ani nebol povedal, že vychádza z tak malého reproduktoru. O kvalitný zvuk sa starajú dva 1,3“ meniče a jeden “basák” v strede. To znamená, že o hlasitosť sa nemusíš obávať, mne osobne sa ľudia sťažovali keď som išiel okolo, že to mám stíšiť.

Na spodnej strane má gumové pásiky, aby sa ti nešmýkal. Vývoj malých reproduktorov dosť pokročil a preto hrá lepšie než niektoré staršie veže a rádia. Pripojenie je možné buď pomocou kábla alebo klasicky cez Bluetooth.

Reproduktor obsahuje aj vstavaný mikrofón, ktorý je tiež prispôsobený odolným vlastnostiam celého zariadenia. Napriek tomu bola komunikácia pomocou reproduktoru bezproblémová, takže telefón môžeš mať kľudne v taške a o nič neprídeš. Cez reproduktor je všetko zrozumiteľne počuť a z druhej strany je to rovnaké.

Reproduktor Creative MUVO Mini obsahuje batériu s kapacitou 2200 mAh, ktorá by podľa výrobcom udávaných špecifikácií mala zabezpečiť prehrávanie po dobu 10 hodín. Samozrejme, že táto výdrž je ovplyvnená tým ako nahlas máš hudbu pustenú. Cena za reproduktor je prijateľná, v rôznych obchodoch sa pohybuje na úrovni 45€ a to je za kvalitu, čo človek dostane skutočne dobrá cena! Môžeš si vybrať medzi štyrmi farbami a to modrou, sivou, bielou a červenou.

DSC_0207

Na záver pridáme už iba tabuľku s údajmi o tomto reproduktore a pár fotiek. Určite si toto zariadenie bež vyskúšať, som si istý, že sa aj tebe zapáči tak, ako mne.

  • Rozmery: 190.0 × 37.0 × 59.0 mm
  • Dĺžka USB kábla: približne 0.6 m
  • Hmotnosť reproduktora: 285 g
  • Hmotnosť USB kábla: 21 g
  • NFC: áno
  • Vstavaný mikrofón: áno
  • Bluetooth® Verzia: Bluetooth 4.0
  • Bluetooth® ProfileA2DP (Wireless Stereo Bluetooth), AVRCP (BluetoothRemoteControl), HFP (Hands-Free profile)
  • Podporované kodeky: SBC
  • Farba: čierna, biela, červená, modrá
  • Vodeodolnosť: áno – IP66
  • Batéria: vstavaná 2200 mAh Li-ion
  • Výdrž batérie: 10 h
  • AUX 3,5 mm pripojenie: áno
  • microUSB pripojenie: áno

  DSC_0226

DSC_0177

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here