Spoločnosť Apple predstavila hodinky Apple Watch ešte minulý rok, no ich oficiálny predaj začal niekedy pred troma mesiacmi. Aj napriek tomu, že produkt nie je na trhu príliš dlhú dobu, v jeho internetovom obchode sa už teraz nachádza niekoľko tisíc aplikácií, čo určite teší používateľov, ktorí už novinku majú na svojom zápästí. Pre tých, ktorí hodinky ešte nevlastnia vydal Apple 3 reklamy, ktoré presvedčia o tom, že už teraz sa dá s aplikáciami bez problémov fungovať.

Reklamy

Spoločnosť Apple dnes predstavila celkovo 3 nové reklamy, ktoré sa zameriavajú na aplikácie tretích strán, ktoré môžeme nájsť v hodinkách Apple Watch.

Každá jedna z trojice reklám sa zameriava na úplne inú kategóriu aplikácií. Kým prvá si berie na paškál Hudbu, druhá sa venuje Fitness, no a napokon tretia cestovaniu, čo je taktiež odvetvie, ktoré by teoreticky mohol používateľ sledovať na hodinkách Apple Watch.

Reklamy sú zverejnené na YouTube kanáli spoločnosti Apple, ale taktiež budú s vysokou pravdepodobnosťou prehrávané pred videami (na YouTube) v krajinách, kde sú hodinky už v dnešných dňoch dostupné.

Prečítajte si tiež  Detekcia pádu v Apple Watch sa postarala o záchranu života
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.