Pokiaľ hrávaš hry, určite poznáš aj Ubisoft, ktorý oslavuje tento rok svoje 30. jubileum. Firma bola založená ešte v roku 1986 a očividne je na svoju históriu pyšná, nakoľko sa rozhodla rozdávať, a to vo veľkom. Pamätáš, keď si ako malý rozdával svojim kamarátom a spolužiakom v škole na tvoj sviatok sladkosti? Ubisoft rozdáva tiež a bude rozdávať až do štedrého večera, teda 24. decembra. Poďme sa pozrieť o čo vlastne ide!

30. narodeniny Ubisoftu, ktoré sa oplatia!

30 rokov krásne jubileum. To obzvlášť u spoločnosti, ktorá roky prináša fantastické hry a na trhu je prakticky od čias, kedy sa prvé lepšie hry začínali objavovať ešte na (dnes už) primitívnych počítačoch. Počas svojej existencie spoločnosť vydala veľmi veľa známych titulov, medzi ktoré patrí napríklad séria Far Cry, Assassin’s Creed či Driver San Francisco. Tieto hry bývajú častokrát samozrejmosťou každého počítačového či konzolového hráča a Ubisoft predal tisíce kópií.

Dnes sa ale rozhodol nič nepredávať, naopak rozdávať niektoré hry zadarmo. Od 24.11.2016 si totižto môžeš cez túto adresu každý jeden deň stiahnuť nejaký obsah (ako sme už uviedli, malo by isť hlavne o hry) úplne zadarmo.

Táto akcia trvá 30 dní, teda do 24.12.2016. Jednou podmienkou je, že používateľ, ktorý bude chcieť niečo dostať, bude musieť prejsť registráciou. Druhou podmienkou je, že hráč musí používať systém Uplay. Zároveň by sme sa ti chceli aj trošíčku ospravedlniť, že správu prinášame v čase, kedy už akcia týždeň beží, ale sami sme sa o nej dozvedeli až dnes. Tak či onak, stále je tu 25 dní, počas ktorých môžeš uloviť nejaké tie hry zadarmo, tak určite neváhaj a navštív vyššie uvedený odkaz!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ubisoft

Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo. (9.9.2019)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.