Mobilný operačný systém iOS je populárny predovšetkým tým, že prináša stále nové a nové funkcie počas celého roka. Tie samozrejme prinášajú aktualizácie, ktoré sú tu aj na opravu rôznych chýb a podobne. Dnes vyšla beta verzia systému iOS 10.3 a my si môžeme pozrieť 30 noviniek, ktoré táto novinka priniesla. Poďme teda na to!

Bez Theatre Mode, no s veľa iným

Hoci sme všetci čakali skôr na jednu konkrétnu funkciu, ktorú aktualizácia aj tak nepriniesla, dočkali sme sa aspoň iných noviniek, ktoré určite ocenia používatelia po celom svete. Prinavrátila sa napríklad funkcia Find my AirPods, teda jednoduchá služba v službe Find my iPhone, ktorá ti pomôže nájsť stratené slúchadlo pomocou Bluetooth. Potom je tu napríklad nová, špeciálna klávesnica pre písanie jednou rukou, nové pozadia a podobne. Stojí to za to preskúmať, no pokiaľ nie si beta tester, musíš si vystačiť s takýmto videom. Pozri si 30 noviniek v iOS 10.3!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here