V posledných týždňoch zažilo Apple menšie finančné turbulencie, po tom, čo oznámilo finančné výsledky za prvý štvrťrok 2016. Ten nebol taký, ako si investori predstavovali z viacerých dôvodov, a tak Applu začali klesať akcie. Dnes sa však všetko na dobré obracia, ako je to možné?

Zaujímavé je však aj to, že Warren Buffett patrí k dlhodobým skeptikom akcii Applu. Povráva sa, že sa rozhodol investovať najmä kvôli tomu, že sa a scéne objavili nepotvrdené vyjadrenia dodávateľov, ktorí hovoria, že Apple objednalo okolo 75 miliónov kusov iPhonu 7.

Naopak, skôr v tomto roku sa objavili správy o tom, že akcie budú padať ešte hlbšie, nakoľko iPhone 7 nebude obsahovať dostatok nových technológii. Svet investovania je veľmi zaujímavý a vie byť aj pekne napínavý. Nechajme sa teda prekvapiť, ako to všetko dopadne a držme Apple palce, nech sa zo všetkého zase dostane.

apple_stock_april_2013_hero

Zdroj: 9to5mac.com

Juraj Hallon
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here