Nové iPhony hneď po začiatku ich predaja vzbudili vo svete naozaj veľkú kritiku. Hlavným terčom bol príliš veľký displej a hrubé plastové pásiky na zadnej strane, ktoré oddeľujú antény na hliníkovom šasi. Aj napriek tomu sa však zdá, že vzbudili veľký záujem! Veď za 24 hodín ľudia predobjednali 4 000 000 kusov týchto nových smartfónov!

Obrovský úspech

Nové iPhony už od štartu predobjednávok avizovali obrovský úspech. Veď len krátku dobu po začiatku predobjednávok spadli stránky Apple na približne 2 a pol hodiny. Apple sa za tento fakt nemusí naozaj hanbiť, pretože vďaka tomu, dokázal zariadiť predobjednávku pre naozaj obrovské publikum ľudí!

iphone-6-image-7
Ultratenké telo – svetapple.sk

Rekordy

Apple avizoval za prvých 24 hodín až neuveriteľné 4 milióny kusov predobjednávok nových iPhonov. Apple dodáva, že zákazníci, ktorí si telefón predobjednali cez internet ho dostanú priamo domov ešte v priebehu tohto mesiaca. Zároveň však upozorňuje, že odporúča telefón predobjednať aj v tom prípade, že si poň prídete priamo do Apple Store. Môže sa totiž stať, že si vystojíte naozaj dlhú radu pred obchodom a nakoniec aj tak vyjdete s prázdnymi rukami, pretože už nové kusy iPhonov jednoducho nebudú dostupné.

iPhone-6-press-image-1280x1211
Nové iPhony sú naozaj úspešné – svetapple.sk

Kde si ho môžem najbližšie kúpiť?

Apple rozšíril svoj zoznam krajín, v ktorých sa rozhodol začať predávať nový iPhone už 26. septembra o 20 nových krajín. Žiaľ na Slovensko ani Česko sa v danom dátume nedostanú. No pokiaľ si ho chcete kúpiť a ste z Bratislavy alebo len tak náhodou pôjdete do Rakúska, táto krajina v zozname figuruje! To môže znamenať, že na budúci rok budú nové iPhony dostupné v „druhom kole“, ktoré býva týždeň po tom prvom aj u nás!

iphone-6-video-21
Nové iPhony budú dostupné najbližšie pravdepodobne v Rakúsku! A to už 26. septembra – svetapple.sk

Prečítajte si tiež  Návod: Ako vytvoriť snímku obrazovky/screenshot na Apple CarPlay?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.