Spoločnosť Apple vie nielen to, ako robiť tie najlepšie produkty na svete ale aj to, ako urobiť tie najlepšie reklamy na svete. Svoju povesť v tomto smere potvrdzuje aj ďalšími štyrmi videami, ktoré nejakým spôsobom prezentujú hodinky Apple Watch a ich využitie v „bežnom svete.“ Apple tu opäť viacmenej nepovedalo ani slovo o hodinkách a logo spoločnosti Apple svietilo len na konci reklamy tak, ako je zvykom. Takto má vyzerať reklama!

“Berlin” a “Beijing”

Prvá dvojica reklám nesie názov “Berlin” a “Beijing” a svojim spôsob spolu súvisí. Prvá totiž zachytáva dve cestovateľky (pravdepodobne pôvodom z Berlína), ktoré sledujú novú krajinu a pomocou Apple Watch si pomáhajú v komunikácií. Druhá reklama je viacmenej rovnaká, až na to, že v tomto prípade je to s hlavnými úlohami úplne naopak. V hlavnej úlohe sú dve ženy (pravdepodobne z Číny), ktoré sledujú krásy Európskej metropoly. Je tu krásne vidno, že Apple pomaly ale isto zameriava svoj predaj na Čínu, ktorá mu už dnes prináša nemalé zisky. Skôr sme sa nezvykli stretávať s týmto kontinentom v reklamách od Apple, keďže tu nemal také zastúpenie.

„Closer“

Ďalšia reklama nesie názov „Closer“ a venovaná je predovšetkým rodine. Zobrazuje v nej rodičov, ktorý sa o svoje deti starajú, no popri tom pracujú na Apple Watch. Môžeme tu vidieť napríklad hry, prehrávanie hudby cez Air Play či napríklad telefonovanie počas toho, ako matka drží v ruke svoje malé dieťa. Apple tu dokonalo vystihlo situácie, v ktorých sa jednoducho neoplatí vyťahovať z vrecka telefón ale stačí sa pozrieť na hodinky a pracovať s nimi.

„Goals“

Štvrtá reklama s názvom „Goals“ sa venuje hodinkám Apple Watch pri využití vo Fitness. Vďaka nim by si sa mal omnoho viac hýbať a spoločnosť Apple ťa bude svojim spôsobom nútiť k tomu, aby si so sebou niečo robil. Vďaka hodinkám budeš môcť sledovať svoje každodenné aktivity a čoraz viac cvičiť. Pokiaľ si teda kúpiš Apple Watch nedostaneš len druhý displej iPhonu ale aj pomerne slušný fitness tracker.

Prečítajte si tiež  Disney+ konečne ohlásilo dátum príchodu na Slovensko. Kedy dorazí očakávaná služba?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.