Apple síce predstavilo nové iPhony a je okolo toho celkom veľký ošiaľ ale treba si vedieť od toho celého aj trošíčku oddýchnuť a pozrieť sa na niečo iné, čo nám Apple ponúka a je to veľmi zaujímavé. Je to konkrétne samotné sídlo spoločnosti, ktoré Apple momentálne dokončuje a chýba už veľmi málo na to aby mohlo vyhlásiť, že je absolútne hotové. Tatko vyzerá celý komplex koncom septembra.

Apple Park – september 2017

Apple Park je už skoro hotový a Apple bude môcť byť pišné na toto veľdielo, ktoré sa mu podarilo postaviť. Sála Steva Jobsa je odkazom na vizionára, vďaka ktorému toto všetko vzniklo a dizajn je maximálne minimalistický, no a hlavne ekologický. Nachádzajú sa tu tisíce metrov štvorcových zelene a ovocných stromov. Ide pravdepodobne o najzelenšie sídlo na planéte. Okrem iného všade môžeš vidieť aj solárne panely (dokonca aj na markízach, ktoré sa vysúvajú z okien). To zabezpečuje, že sídlo je maximálne energeticky sebestačné a nemusí byť napojené na žiadnu lokálnu elektráreň.

- Reklama -

Nové zábery z drona sú navyše lepšie ako tie posledné. Prídu nám trošku odvážnejšie. Autor sa dostal o čosi bližšie ako obvykle. Po prvý krát môžeme vidieť do vnútra komplexu, pretože Apple už strhlo z okien biele fólie, ktoré zakrývali to, čo sa vo vnútri deje či nachádza. Rovnako tak už funguje aj večerné osvetlenie. Chcel by si pracovať na takomto mieste? Mnohí o tom totižto snívajú!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here