Vraciame sa s konceptom “5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo.”. Pokiaľ to bude možné, budeme vás denne informovať o zľavách, ktoré na teba čakajú v obchode AppStore. Budeš môcť získať aplikácie, za ktoré sa normálne platí úplne bezplatne. Poďme na to…

5Cycles – Daily Habit Creator

Dokončujte každý deň svoje dopredu stanovené ciele. Vďaka špeciálnym cyklom budete počas dňa motivovaní. Je úplne jedno či ide o chôdzu, beh, prechádzku so psom, vyhadzovanie odpadkov či pitie vody počas letných horúčav. Táto jednoduchá aplikácia vám pomôže s vytváraním návykov v každodennom živote.

Cykly vás budú upozorňovať elegantným a minimalistickým spôsobom počas celého dňa. Vy sa tak budete držať vo správnom smere k splneniu cieľa. Po celý čas sledujete váš progres na okrúhlom ukazovateli. Ak ste mali záujem niečo zmeniť vo svojom živote ale nepodarilo sa vám to, teraz máte jedinečnú šancu s touto super aplikáciou. Využite ju kým je zadarmo.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here