Vraciame sa s konceptom “5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo.”. Pokiaľ to bude možné, budeme vás denne informovať o zľavách, ktoré na teba čakajú v obchode AppStore. Budeš môcť získať aplikácie, za ktoré sa normálne platí úplne bezplatne. Poďme na to…

5Zoo Sounds – Safe Toddler Fun

Oddýchnite si a zabavte svoje malé dieťa. Táto jednoduchá, zábavná no hlavne bezpečná aplikácia dokonalo zabaví vašeho maličkého aby ste si vy mohli na chvíľu odpočinúť. V hre nie sú žiadne reklamy, mätúce ponuky alebo agresívne strašidelné zvuky. Nachádza sa tu len skupina priateľských animovaných zvieratiek v krásnom používateľskom rozhraní. Dieťa sa aplikáciu naučí používať veľmi rýchlo. Zabaviť ho dokáže na celé hodiny.

Aplikácia je samozrejme úplne bezpečná a navrhnutá pre deti od 8 mesiacov. Všetko je tu jemné čo sa týka vizuálnej i zvukovej animácie. Nemusíte sa báť žiadneho blikania, rýchlych pohybov či tvrdých zvukov. Normálna cena aplikácia je 1,99€. Dnes je však zadarmo. Aplikácia dostala 4,4/5 hviezdičiek.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here