Vraciame sa s konceptom “5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo.”. Pokiaľ to bude možné, budeme vás denne informovať o zľavách, ktoré na teba čakajú v obchode AppStore. Budeš môcť získať aplikácie, za ktoré sa normálne platí úplne bezplatne. Poďme na to…

57 Minute Workout: Lose Weight

Na základe vedeckého výskumu je 7minútové cvičenie rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob, ako sa dostať do formy a ostať v nej dlhodobo. Táto aplikácia bola vytvorená pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení a na cvičenie si nájdu len minimum času.

Na základe vedeckých výskumov autori aplikácie vytvorili krátky sedem minútový tréning, ktorý vám poskytne benefity omnoho dlhšieho tréningu. Konkrétne sa jedná o 12 cvičení, ktoré každé trvajú 30 sekúnd s 10 sekundovými prestávkami. Toto intenzívne cvičenie s krátkou oddychovou prestávkou vedie k lepšiemu metabolizmu. Podľa výskumov je ekvivalentom k hodinovému cvičeniu… Aplikácia má hodnotenie 4,8/5. Jej bežná cena je 2,99€. Vy ju môžete mať zadarmo.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here