V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Smart Whiteboard

Smart Whiteboard je užitočnou aplikáciou, ktorá ti uľahčí prácu, štúdium i bežný život. Môžeš využiť bielu plochu na načrtnutie osnovy, kreslenie obrázkov, písanie alebo obyčajné čmáranie. Píšeš jednoducho jedným prstom a dvomi prstami mažeš.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Smart Whiteboard HD – Pad read

Pôvodná cena: 1.99€

2. Actions

Aplikácia Actions transformuje tvoje iOS zariadenie v šikovný ovládač tvojho Macu alebo PC. Maj svoj osobný počítač neustále pod kontrolou. Ľahké, intuitívne a rýchle.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Actions for iPad – Actions

Pôvodná cena: 0.99€

3. SnoreLab

Ak máš problémy s chrápaním a už ťa nebaví počúvať stále od ľudí ako ich v noci rušíš tak táto aplikácie je presne pre teba. Pomocou tejto skvelej aplikácia sa dozvieš ako nahlas si v noci chrápal. Aplikácia ti následne ponúkne rady na to ako tento tvoj problém vyriešiť.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SnoreLab – The Snoring Management App – Reviva Softworks Ltd

Pôvodná cena: 4.99€

4. FileApp

FileApp je  aplikácia, ktorá ti ponúkne veľa rôznych zaujímavých funkcii. V tejto aplikácii sa naraz nachádza súborový manažér, čítačka rôznych formátov, poznámky, diktafón a prehrávač.

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: FileApp ( File Manager & Document Reader ) – DigiDNA SARL

Pôvodná cena: 0.99€

5. Compass GPS/A.T.

Dnešná posledná aplikácia nemôže vo vrecku chýbať žiadnemu turistovi. Aplikácia Compass GPS/A.T. ti ponúkne navigáciu v prírode s kompasom a mapou s detailnými informáciami.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Compass GPS/A.T.(Weather, Flashlight, Map, Speedometer, Altimeter, Course) – Tigran Mkhitaryan

Pôvodná cena: 2.99€

Prečítajte si tiež  Unikol dátum spustenia predajov AirTagu. V tento deň by ste ho mohli získať aj na Slovensku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.