Nebaví ťa mať stále to isté pozadie? Stiahni si originálne pozadia pre svoj iPhone od Svetapple.sk!

Každý týždeň ti prinášame 5 nových pozadí, ktoré budú presne pasovať na tvoje zariadenie a každé z nich je prispôsobené pre parallax efekt, ktorý je jednou z vychytávok v iOS. Všetky pozadia sú rozdelené podľa modelu zariadenia, takže stačí, ak klikneš na to svoje, stiahneš a nastavíš ho. Ak ťa omrzí jedno, vyber si z ďalších štyroch! Veríme, že sa ti budú páčiť, ale ak sa ti náhodou nepáčia pozadia z tohto článku,skús pozrieť v našej kategórií Pozadia od SvetApple.sk kde ich nájdeš omnoho viac alebo si stiahni HD Pozadia!

- Reklama -

Dnešné pozadia sme vytvorili v spolupráci s projektom MYSLI INAK → klikni sem

Videonávod na stiahnutie pozadia

Kedže viacerí z Vás mali problém s tým, ako naše pozadia stiahnuť prinášame ti jednoduchý videonávod, ako na to! Pod každým náhľadom pozadia v iPhone, je zariadenie, pre ktoré si dané pozadie môžeš stiahnuť. Vyber si zariadenie a klikni naň, a pozadie pre dané zariadenie sa zobrazí. Potom už len stačí podržať na ňom prst a zvoliť možnosť „Uložiť obrázok“. Následne si pozadie nájdeš v aplikacií Fotky 🙂


Pozadia

1.
pozadie1

Stiahnuť pre:


2.

 pozadie2

Stiahnuť pre:


3.

pozadie3

Stiahnuť pre:


4.

pozadie4

Stiahnuť pre:


5.

pozadie5

Stiahnuť pre:


v-spolupráci-s-mysliinak
Pre zobrazenie portfólia klikni na obrázok

Máš tip pre ďalšie pozadia alebo zariadenia? Chceš s nami spolupracovať ? Neváhaj a napíš nám správu na: [email protected] !


Páčili sa ti takéto motivačné pozadia ? Nechaj nám komentár pod článkom, alebo na facebooku, nech ti môžeme priniesť viac takýchto pozadí! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.