Hoci sa Apple v týchto chvíľach veľmi nedarí zalátať všetky chyby v iOS 11, očividne to nemá žiaden vplyv na Amerických používateľov, ktorí sa tvária akoby sa nič nestalo a veselo budú kupovať iPhony aj naďalej. Posledné štatistiky pri tom hovoria, že až 82% mladých Američanov plánuje kúpiť si iPhone ako svoj následujúci telefón.

Úspech doma

Apple má zdá sa doma poriadny úspech a ukážkou toho je aj množstvo spokojných zákazníkom, ktorým by akoby ani nevadilo, že iOS 11 prišiel s úplne katastrofickou funkčnosťou a vyskytujú sa v ňom naozaj závažné chyby. Hovoríme najmä o tých mladých zákazníkov. Z 6100 opýtaných respondentov tu 76% potvrdilo, že sú používateľmi jablkového zariadenia. Navyše je to dobrá štatistika oproti jari tohto roku, kedy používalo iPhone o 2% menej respondentov, teda 74%. Hoci to nie je výrazný nárast, ukazuje to, že Apple majú mladí ľudia stále radi a len tak skoro sa tento trend neskončí.

- Reklama -

Ešte lepšie sú ale štatistiky, ktoré hovoria o tom, koľko mladých Američanov pôjde do nového iPhonu v následujúcom období. Kladne odpovedalo až 82%. Je to o 1% viac ako na jar tohto roka. Nie je sa asi ani čomu čudovať. iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X ponúkajú skutočne veľa nových a lákavých technológií, ktoré mnohí milujú a na ktoré sa mnohí tešia, už len aby ten systém bol o čosi stabilnejší a bolo by to perfektné. Zaujímalo by nás ale jedno, ako by asi také Apple dopadlo pri štatistikách z Južnej Kórei (domov Samsungu) 🙂

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ios 11

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here