Spoločnosť Apple predstavila Flyover prezeranie miest a rôznych pamiatok či prírodných rezervácií, ešte v roku 2012 v iOS 6, kedy sme ich našli v nie príliš vydarenej aplikácii Maps. Dnes sa už Apple mapy zlepšujú a prispieva k tomu aj postupné zaraďovanie ďalších a ďalších Flyover lokalít. Dnes ich pribudlo celkom 9! Poďme teda na to!

9 Nových lokalít!

Apple sa v posledných mesiacoch akosi „heclo“ a v priebehu niekoľkých týždňov vytvorilo Flyover množstva zaujímavých či menej zaujímavých miest po celom svete, medzi ktoré patrilo aj napríklad také české Brno, ktoré sa v mapových 3D podkladoch dokonca objavilo o čosi skôr ako Praha a tak sa stalo úplne prvým českým mestom, ktoré môžme v Apple Maps pozorovať v 3D. Dnes sa síce do máp nedostalo ani jedno naše či niektoré z miest susedných štátov, každopádne tu pribudli minimálne niektoré zaujímavé lokality, pri ktorých stojí za to vyskúšať si ich prezrieť.

- Reklama -

Uvidíme teda, ako bude Apple pracovať na svojich Apple Mapách aj naďalej a kedy sa konečne dočkáme Flyover aj na Slovensku. Postupne sa vytvorilo už vyše 100 lokalít, národných parkov či pamiatok, ktoré sú v 3D a nachádzajú sa v Apple mapách. Tento trend sa však veľkou rýchlosťou rozširuje a Apple chce ponúknuť čo najviac takýchto mapových podkladov, pre čo najviac miest už v dohľadnom čase. Uvidíme teda, ako sa bude dariť, no a samozrejme držíme palce!

Apple Maps - svetappel.sk
Apple Maps – svetappel.sk

Zoznam nových lokalít:

Baton Rouge, Lousiana – Amerika
Boise, Idaho – Amerika
Edinburgh, Škótsko
Cáceres, Španielsko
Guadalajara, Mexico
Ponce, Puerto Rico
Benátky, Taliansko
Linz, Rakúsko
Rennes, Francúzsko 

Apple Mapy - svetapple.sk
Apple Mapy – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.