Predvčerajšia Keynote nám priniesla úplne nový produkt a kopec nových informácií, ohľadom hodiniek Apple Watch, ktoré sme po prvýkrát mohli vidieť ešte v septembri minulého roka na evente, kde boli predstavené aj nové iPhony. Spoločnosť s nakúsnutým jabĺčkom v logu odprezentovala pomerne veľa videí a vy si ich dnes môžte pozrieť!

Videá

Ako sme už zvyknutí, Apple vie robiť veľmi pekné prezentačné videá, po ktorých zhliadnutí máte doslova chuť daný produkt „zjesť“. V spoločnosti jednoducho vedia ako na to a to, že používatelia jednoducho na podobné videá letia si uvedomili aj pred poslednou Keynote, kedy ich odprezentovali až 9, čo je nadpriemerné číslo. Je teda možné, že aj na ďalších Keynote uvidíme viac videí ,ale koniec koncov to vôbec nevadí. Veď všetci ich milujeme no nie?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.