A je to tu! Beats predstavil slúchadlá vo farbe Rose Gold!

0

Ako sa začína ukazovať, minuloročná akvizícia spoločnosti Apple, pri ktorej získala spoločnosť Beats za 3 miliardy Amerických dolárov sa začína spoločnosti Apple vyplácať. Pomaly ale isto totiž začína predstavovať produkty, na ktorých je jasne vidno, že Beats patrí Apple. Dnes sme sa napríklad mohli dočkať novej, no vo svete Apple už nejaký ten mesiac známej farby Rose Gold!

Sen každej poslucháčky

Nové slúchadlá Beats Solo 2 Wireless a urBeats začala spoločnosť Apple predávať v nám už pomerne známej farbe Rose Gold. Niekedy na začiatku roku sme ti písali o tom, že do ponuky pribudla farba Space Gray, Silver a Gold. Keďže však Apple v súčasnosti ponúka až 4 farebné kombinácie (v prípade iPhonu), rozhodli sa v spoločnosti prispôsobiť tomu aj slúchadlá, ktoré taktiež dodávajú v týchto 4-och farbách. Rúžové Beats asi budú tým najlepším darčekom pre tvoju frajerku pod stromček. Pokiaľ budeš chcieť čo to pošetriť, pravdepodobne jej poslúžia aj urBeats za 99,99€.

Ak ti ale záleží na tom, aby mala tvoja frajerka čo najlepší akustický zážitok a hlavne na tom, aby nemusela stále počúvať tvoje drísty, kúp jej radšej väčšie Beats Solo 2 Wireless, ktoré sú navyše bezdrôtové, čo znamená, že ju v pohybe nebude obmedzovať nijaký kábel. Ich cena je ale podstatne vyššia, 299,99€. Okrem farby sa na slúchadlách nič nezmenilo.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk