Zdá sa, že odchod jedného z najlegendárnejších hercov sveta, nezostal bez povšimnutia ani pri spoločnosti akou je napríklad Apple, ktorá mu venovala na svojich oficiálnych stránkach osobitnú sekciu!

Vlastná sekcia

Na oficiálnych stránkach Apple nájdete po novom aj sekciu, ktorá je špeciálne venovaná zosnulému americkému hercovi. Podobnú úctu prejavuje Apple len naozaj významným osobnostiam ako bol napríklad Jerry York, Nelson Mandela, Rosa Parksová a samozrejme jeho zakladateľ, Steve Jobs. Vedľa čiernobielej fotografie herca nájdeme okrem roku narodenia a úmrtia aj niekoľko viet: “ Sme hlboko zarmútený z odchodu Robina Williamsa. Inšpiroval nás svojou vášňou, štedrosťou a umením rozosmiať nás. Bude nám veľmi chýbať“

screen-shot-2014-08-13-at-12-11-04-am
V sekcií venovanej tomuto úžasnému hercovi nájdeme len jeho fotku, s krátkym textom a rokom narodenia/úmrtia – svetapple.sk

Špeciálna kolekcia filmov

Na jeho počesť sa objavila v iTunes Store aj špeciálna sekcia, v ktorej nájdeme okolo 40 filmov, kde tento nezabudnuteľný herec hral.

screen-shot-2014-08-12-at-3-41-25-pm
Špeciálna sekcia v iTunes Store – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.