Je asi jasné, že pre spoločnosť ako je Apple ale aj pre všetky iné firmy, ktoré vyrábajú niečo čo ľudia milujú je obdobie vianoc jedným z najdôležitejším vôbec. Práve počas nich totiž ľudia svojim deťom, polovičkám či rodičom kupujú nové iPhony, iPody či iPady a Apple chce tohtoročné predaje ešte zosilniť. Preto zriadilo novú stránku, kde sa dozvieš prečo daný produkt a v čom sa oplatí jeho kúpa!

Darčeková stránka

Nie každý je úplne zbehlý v Apple svete tak ako ty či my, a práve pre takéhoto človeka, ktorý chce len potešiť nejakého zo svojich blízkych príde určite vhod stránka spoločnosti Apple, ktorá radí, aký darček kúpiť pod stromček. Nájdeme tu napríklad nové iPhony 6S, iPad mini 4. generácie či dokonca iPod Touch 7. generácie.

- Reklama -

S počítačov Apple odporúča MacBook s retina displejom, no to nás asi vôbec neprekvapuje. Ďalej tu nájdeme napríklad Apple TV, čo je skvelý kolektívny darček pre celú rodinu. Domáca skrinka, ktorá dokáže veľa prehrať a ešte sa na nej dajú hrať aj hry či púšťať songy z Apple Music sa jednoducho hodí.

Zvláštne je ale aj to, že Apple nepropaguje Apple Watch. No áno, tu by sme ešte mali nejaké pochopenie keďže sa u nás stále nepredávajú, no prečo neponúka iPad Pro? Pravdepodobne je dôvod v malom počte kusov. Apple má zrejme všetky iPady vypredané, alebo plánuje, že budú vypredané, preto nechce robiť zbytočný rozruch keď vie, že niektorým by zariadenie jednoducho pod stromček neprišlo. Apple ponúka tiež možnosť darovať darčekovú kartu. Všetky informácie sa potom dočítaš na spomínanej stránke Apple.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.