Spoločnosť Apple má marketing zvládnutý skutočne na jednotku. Každá jeho reklama je skvelá a ľudia ju milujú. Rovnako tak to bolo aj pri sérií reklám “Shot on iPhone 6,” ktorá zplavila naše obrazovky počas minulého a tohto roka. Skvelý nápad, za ktorý bola spoločnosť Apple aj patrične ocenená. Apple ale dnes chcel odmeniť fotografov, ktorí do tejto kampane prispeli. Každému jednému z nich zaslali foto-knihu s bielymi rukavičkami!

Jedine v rukavičkách

Každý jeden, kto prispel nejakým tým záberom do kampane “Shot on iPhone 6,” ktorá propagovala fotoaparát na iPhone 6 či iPhone 6 Plus dnes dostal pomerne zaujímavý a naozaj veľmi milý darček. Dostal totiž knižku, v ktorej sa nachádzali všetky zábery z tejto kampane. To ale nebolo všetko.

- Reklama -

Spolu s knižkou totiž získal aj biele rukavice, ktorými si chcel Apple možno uctiť prácu fotografov a jemne im naznačiť, že daný výtlačok je tak hodnotný, že s ním treba zaobchádzať “jedine v rukavičkách,” poprípade, že knižka je celá biela a chce aby taká aj ostala. Nech už to teda Apple myslelo akokoľvek, určite to bolo milé prekvapenie a opäť sa ukázalo, že marketingové oddelenie spoločnosti nesklamalo!

Apple mile překvapil fotografy z kampaně Shot on iPhone 6

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here