Hoci je to veľmi neobvyklé, sú situácie, kedy jednoducho príde výpadok energie a vy nemáte na výber. Môže to byť výpadok v meste či na vidieku. Môžete ísť ale aj na niekoľkodňovú turistiku a nezobrať si power banku. Možností je veľa. Ak sa do takejto situácie dostanete, prečítajte si Ako nastaviť iPhone tak aby vydržal niekoľko dní bez nutnosti nabíjať.

10Režim slabej batérie

Ako nastaviť iPhone tak aby vydržal niekoľko dní bez nutnosti nabíjať?1 – svetapple.sk

Úplne prvým, najjednoduchším a najzákladnejším krokom je režim slabej batérie. Ten vám dočasne obmedzí aktivity na pozadí, napríklad sťahovanie položiek a načítavanie emailov. Apple tento režim priniesol ešte v iOS 9 a je to presne tá “technológia”, ktorá sa vám zobrazí notifikačným oknom na obrazovke po tom, ako sa baterka dostane do “červených čísel” teda pod 20%.

Vďaka tomuto režimu značne dokážete predĺžiť výdrž baterky. V niektorých prípadoch ušetrí celé hodiny. Pokiaľ ho budete používať od 100% nabitej baterky, bude to mať svoj výrazný efekt. Nastavenia>Batéria>Režim slabej batérie.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here