Milovníci moderných technológií budú musieť byť pri následujúcom videoteste v naozajstnom vytržení! Do pozornosti sa totiž dostávajú najnovšie hodinky spoločnosti Apple, ktoré ovládajú azda najfuturistickejší automobil súčasnosti. Na počudovanie toho zvládnu Apple Watch až podozrivo veľa. Poďte sa s nami pozrieť na to, čo všetko môžte pomocou hodiniek ovládať!

Apple Watch a Tesla

Spoločnosť Apple vyvinula Apple Watch tak, aby ich mohol ovládať naozaj ktokoľvek, za akejkoľvek situácie. Práve preto prichádza spoločnosť Tesla so svojou aplikáciou, ktorá prinesie množstvo funkcií, napríklad popri šoférovaní, ale aj mimo neho. Hodinky by mali slúžiť doslova ako diaľkový ovládač od vozidla. Medzi tie najzaujímavejšie funkcie samozrejme patrí odomykanie/zamykanie, spúšťanie a vypínanie klimatizácie, lokalizácia vozidla na mape, atď. Funkcií je naozaj veľa a tak si pozrite video pod článkom, ktoré vám ich všetky dokonalo predstaví a ukáže vám ako v spojení s Teslou fungujú!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.