Spoločnosť Apple robí všetko po svojom a pokiaľ vlastníte iPhone alebo iPad a chcete si doň vložiť cez váš počítač hudbu, asi vás neprekvapí, keď aj to musíte robiť úplne ináč ako konkurencia. Lepšie povedané, musíte to robiť cez program iTunes 12, ktorý dostal pre váš počítač s Windowsom novú aktualizáciu!

Aktualizácia iTunes 12.1.1 pre Windows

Apple vydalo len pred niekoľkými hodinami úplne novú aktualizáciu svojho iTunes 12 a to konkrétne s označením 12.1.1 pre počítače s operačným systémom Windows. Vzhľadom na to, že aj my momentálne používame Windows a vieme, že iTunes preň stále nie je úplne dokonalo „doladený“ (dlhé načítavanie, občasné zamrznutie programu, či na pomery príliš vysoká záťaž na počítač) sme si už aktualizáciu nainštalovali a myslíme si, že Apple neopravil len chyby ale taktiež vylepšil kompatibilitu s Windowsom.

- Reklama -

Zdá sa nám totiž, že aj keď je načítavanie stále zdĺhavé, určite je o niečo kratšie, ako v predošlej verzii. To však samozrejme nie je jediná chyba, ktorú aktualizácia opravuje. Okrem kompatibility rieši aj problémy s prehrávaním hudby či videí a taktiež vylepšuje synchronizáciu medzi aplikáciou Outlook a vašim iOS zariadením. Okrem iného by aktualizácia mala obsahovať aj množstvo menších opráv ako napríklad zlepšenie synchronizácie medzi iTunes a iPhonom atď…

iTunes 12.1.1 - svetapple.sk
iTunes 12.1.1 – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.