Apple včera vo večerných hodinách vydalo aktualizáciu svojho webového prehliadača Safari a to konkrétne verziu 8.0.1 pre OS X Yosemite, 7.1.1  pre OS X Mavericks a 6.2.1 pre používateľov staršieho OS X Mountain Lion. Čo nového nám teda Apple v tejto aktualizácií prináša?

Oprava chýb + nová funkcia

Ako ste už pravdepodobne očakávali, nová aktualizácia by mala opraviť predovšetkým niekoľko otravných chýb a bugov, ktoré obsahovala predošlá verzia prehliadaču Safari. Nejde o nič prekvapivé, keďže podobné aktualizácie majú takmer vždy túto funkciu. Zároveň však pre nás Apple pripravilo aj novú funkciu, vďaka ktorej môžte importovať naše prihlasovacie údaje priamo z prehliadaču FireFox. Aktualizácia okrem toho vylepšuje výkon WebGL pre Retina displeje a vyšla 3 týždne po tom, ako Apple vypustilo prvú beta verziu pre vývojárov.

- Reklama -

safari

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.