Microsoft Office patrí medzi najpoužívanejšie a najlepšie hodnotené kancelárske balíky softvérov na svete, od čoho sa odvíja aj jeho vyššia cena. Dobrou správou ale je, že na Godeal24 teraz prebieha jarný výpredaj, v rámci ktorého môžete získať doživotnú licenciu pre MS Office 2021 Pro len za 24,25 € a originálnu licenciu na Windows 11 Pro len za 10,25 €.

Aby toho nebolo málo, slušne ušetríte aj na softvéri pre svoj Mac, kde je k dispozícii MS Office Home & Business 2021 len za 59,96 €. Bežná cena tohto balíka, ktorý vám dá prístup ku šiestim aplikáciam (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a OneNote) je až 299 €!

Zabudnúť tiež nemôžeme, že spoločnosť Microsoft začala vo veľkom využívať umelú inteligenciu ChatGPT od Open Ai vo svojom vyhľadávacom nástroji Bing, vďaka čomu sa vám bude v budúcnosti pracovať ešte efektívnejšie a pohodlnejšie. Ak teda chcete kvalitný softvér za super ceny, pokračujte v čítaní nižšie. Niektorým ponukám sa odoláva iba ťažko!

Populárne produkty od Microsoftu v extrémnych zľavách

Nakúpte a ušetrite viac: Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes

Godeal24 vám ponúka aj zvýhodnené balíky Windows OS + MS Office, vďaka ktorým môžete ušetriť viac peňazí a získať ešte väčšie zľavy. Či už potrebujete aktualizovať operačný systém Windows alebo kancelársky balík MS Office pre jeden alebo viacero počítačov, Godeal24 má pre vás riešenie. Licencia MS Office 2021 je k dispozícii už za 13,05 € / PC v porovnaní s oficiálnou cenou 439,99 €, čo znamená, že ušetríte cez 90 %!

Prečítajte si tiež  Získajte MS Office 2021 v akcii "Späť do školy" už od 13 €. Operačný systém Windows 11 začína na 10 €

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows + Office (kupón „MAC50„)

Ďalšie nástroje za fantastickú cenu

Získajte viac nástrojov >>> 

Microsoft chystá pre Windows 11 viac umelej inteligencie 

Spoločnosť Microsoft oznámila veľkú aktualizáciu pre Windows 11. V najnovšej verzii sa na vyhľadávacom paneli objaví nová verzia služby Bing, ktorá používa ChatGPT, čo používateľom uľahčí spustenie bota s AI. Táto nová aktualizácia pretvára budúcnosť umelej inteligencie a stavia spoločnosť Microsoft na čelo špičkových inovácií.

S veľkým odhodlaním venovať sa umelej inteligencii spoločnosť Microsoft modernizuje prehliadač Edge o možnosti umelej inteligencie a integruje ju do aplikácií balíka Office, aby sa používateľská skúsenosť stala absolútne dokonalou.

Aj to je dôvod, prečo by ste nemali čakať ale rovno vyskúšať silu a schopnosti umelej inteligencie na vlastnej koži. Pozdvihnite svoju produktivitu a spoluprácu na novú úroveň ešte dnes!

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -