Aplikácia Bazoš

V minulosti sme boli zvyknutí, že ak inzertné portály ponúkali svoje aplikácie, zvyčajne neboli príliš kvalitné. Doba sa však mení a možnosti sú oveľa širšie, čím sa zlepšuje využiteľnosť a celkový dojem. Bazos.sk nájdete v internetovom obchode AppStore (iOS) a Google Play (Android). Obsahuje aj špeciálneho Bazoš agenta pre zjednodušené vyhľadávanie.

Na začiatku máte po ruke kartu Inzeráty, ktorá vyzerá skoro rovnako ako na webe. Na ploche displeja sú okienka s jednotlivými kategóriami a vo vrchnej časti máte vyhľadávanie alebo filtre. Stačí zopár správnych kľúčových slov, ako napríklad “iPhone 12 Pro Max 256GB” a Bazos vám ukáže všetky dostupné výsledky.

- Reklama -

Samotné inzeráty ponúkajú prehľadnú galériu, rýchly kontakt (telefón, email), popis o funkciách a stave produktu a tak isto mapu. Jednotlivé ponuky si môžete uložiť (ikonou srdiečka) alebo zdieľať so svojimi priateľmi.

Chválime jednoduchosť a funkčnosť celého používateľského rozhrania, ktoré je doslova príkladné. Ak by sme mali skritizovať zastaralý (no ikonický) dizajn internetovej stránky Bazoša, táto aplikácia všetky negatíva dorovná.

Jednoduché nastavenie profilu a pridávanie inzerátov

Na Bazoš nechodíte iba ako nakupujúci ale aj ako predávajúci. Prevádzkovatelia portálu sa snažili čo najviac zjednodušiť celý postup spravovania inzerátov, čo sa im napokon aj podarilo. V karte Profil vyplníte potrebné údaje a následne si môžete kontrolovať vlastné ponuky, ich archív a tak isto vaše hodnotenia od ostatných používateľov.

Karta Pridať slúži na vytváranie inzerátov. Dovolíme si tvrdiť, že to opäť zvládnete behom niekoľkých sekúnd, či možno minút. Rýchlo vyberiete fotky z galérie, doplníte potrebný popis, nastavíte cenu, lokalitu či kontaktné údaje a potom už len čakáte, kým sa vám niekto ozve.

Bazoš agent

Inzertný portál chce čo najviac zrýchliť proces vyhľadávania a nákupu. Aj z toho dôvodu zaviedol službu Bazoš agent, do ktorej si pridáte potrebné parametre a následne čakáte, kedy vás Bazoš upozorní notifikáciou na nové príspevky (tak isto si môžete nastaviť, ako často sa vám bude zobrazovať). Je ti šikovná funkcia, ktorú keď sa naučíte používať, určite oceníte.

Napíšte nám do komentára, či používate inzerciu cez aplikáciu Bazoš a ak áno, do akej miery ste s ňou spokojní. My sme ju vyskúšali po dlhej dobe a úprimne nás prekvapila. Skvelý je najmä spomínaný Bazoš agent, schopný vykonávať “otravnú” robotu za vás. Super!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here