Apple rozdáva rôzne darčeky každý jeden rok. Výnimkou samozrejme nie je ani 2019. Už dnes môžete využiť dva bonusy, ktoré si pre vás jablková spoločnosť pripravila. Akcia, kedy bude Apple rozdávať vianočné darčeky trvá od 24 – 29 decembra. Nepremeškajte to.

App Store vám dáva vianočné darčeky od 24. – 29. decembra

Apple sa snaží svojim zákazníkom každý rok priniesť nejaké milé bonusy, ktoré aj prakticky využijú. Tento rok sa rozhodlo ponúkať rôzne bonusy pre aplikácie, ktoré sa nachádzajú v App Store.

- Reklama -

Pre dnešný štedrý večer si môžete v hre Looney Tunes zakúpiť veľmi zaujímavý špeciálny balíček dostupný len za 60% bežnej ceny. V balíčku sa nachádza 200 drahokamov a 1 zlatý lístok. Ak niekoho baví táto zábavná hra, určite ho bonus poteší.

darcek apple vianoce
Darček číslo. 1 – svetapple.sk

Samozrejme takáto akcia nemusí vyhovovať každému. Nie predsa všetci hráme práve spomínanú hru. Apple si pre to pripravilo ešte jedno vianočné prekvapenie. Konkrétne sa jedná o populárnu grafickú aplikáciu Canva.

Tú môžu používať profesionáli ale aj bežní ľudia na to aby si napríklad zveľadili svoj Instagram. Keďže sa jedna naozaj o prepracovanú appku, je celkom logické, že nie je zadarmo. Používatelia ju môžu používať formou predplatného. No a tu sa skrýva vianočný darček. Ak si Canvu zaplatíte na jeden mesiac, získate ako bonus ďalšie dva úplne zadarmo. Platí to ale len dnes…

darcek apple vianoce
Darček číslo. 2 – svetapple.sk

Ako už bolo uvedené vyššie, Apple si pre nás bude darčeky pripravovať až do 29. decembra 2019. Každý deň po otvorení App Store teda môžete vidieť ponuku toho, čo si spoločnosť pripravila. Treba však dať pozor. Jednotlivé zľavy platia len pre konkrétne dni. Inými slovami, ak zľavu nevyužijete v deň keď sa objaví, na druhý deň už platiť nebude a namiesto nej tu bude iná zľava.

Pokiaľ teda máte takúto šancu, nepremeškajte ponuku každý deň skontrolovať App Store. Zatiaľ nevieme, čo nás čaká zajtra či pozajtra. Nechajme sa preto prekvapiť. O a len tak mimochodom… Šťastné a Veselé aj od nás, tím www.svetapple.sk

App Store vám dáva vianočné darčeky od 24 - 29 decembra. Nezmeškajte to.
App Store vám dáva vianočné darčeky od 24 – 29 decembra. Nezmeškajte to.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.