Apple aktualizovalo monitor

Pokiaľ ste profesionálnym používateľom a potrpíte si na presných farbách, vysokom rozlíšení a špičkovom zobrazení, monitor Pro Display XDR je pre vás ako stvorený. Predstavený bol po boku „super-počítača“ Macu Pro a dnes je veľmi populárny medzi fotografmi, grafikmi, strihačmi a inými profesiami.

Len málo ľudí vie, že tento produkt môže dostať aktualizácie. Apple včera vydalo novú verziu firmvéru s označením 4.2.30.

Celý update obsahuje nástroje, ktoré sú schopné nakalibrovať obrazovku. Aby toho nebolo málo, technologický gigant poskytol aj nový dokument podpory, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom.

Aktualizácia je podporovaná len v prípade, že na svojom Macu pracujete s operačným systémom macOS Catalina 10.15.6 a novším. Tak isto budete potrebovať podporovaný spektroradiometer. Technologický gigant zverejnil aj niekoľko užitočných tipov, pre správne nastavenie.

Máme medzi našimi čítateľmi niekoho, kto tento monitor reálne používa a dokáže ho nastaviť? Napíšte nám do komentára, ako moc je to náročné. Budeme radi za každý váš postreh.

Prečítajte si tiež  Na Apple TV+ štartuje tretia séria seriálu Ted Lasso. Nenechajte si ujsť nové časti každý týždeň
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here