Apple aktualizovalo monitor

Pokiaľ ste profesionálnym používateľom a potrpíte si na presných farbách, vysokom rozlíšení a špičkovom zobrazení, monitor Pro Display XDR je pre vás ako stvorený. Predstavený bol po boku „super-počítača“ Macu Pro a dnes je veľmi populárny medzi fotografmi, grafikmi, strihačmi a inými profesiami.

Len málo ľudí vie, že tento produkt môže dostať aktualizácie. Apple včera vydalo novú verziu firmvéru s označením 4.2.30.

- Reklama -

Celý update obsahuje nástroje, ktoré sú schopné nakalibrovať obrazovku. Aby toho nebolo málo, technologický gigant poskytol aj nový dokument podpory, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom.

Aktualizácia je podporovaná len v prípade, že na svojom Macu pracujete s operačným systémom macOS Catalina 10.15.6 a novším. Tak isto budete potrebovať podporovaný spektroradiometer. Technologický gigant zverejnil aj niekoľko užitočných tipov, pre správne nastavenie.

Máme medzi našimi čítateľmi niekoho, kto tento monitor reálne používa a dokáže ho nastaviť? Napíšte nám do komentára, ako moc je to náročné. Budeme radi za každý váš postreh.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.