Apple pracuje na svojom Apple Camupse 2 naozaj tvrdo a posledné mesiace môžme sledovať to, ako stavba rastie do výšky. To všetko je síce pekné, no stále nevieme veľa vecí ohľadom nového sídla Jablkovej spoločnosti, pretože ich dokonalo utajuje. Silicon Valley Business Journal sa však podarilo získať naozaj zaujímavé informácie, ktoré hovoria o priložených dokumentoch ku stavbe, ktoré Apple predložilo mestu Cupertino. Práve v nich sa vraj nachádzajú zmienky o vyhliadkovej ploche či dokonca kaviarni pre návštevníkov.

Pre návštevníkov

Spoločnosť Apple by mala návštevníkom a zvedavcom, ktorí chcú vidieť Apple Campus 2 naživo poskytnúť aj naozaj veľkú vyhliadkovú plochu, ktorá sa má nachádzať na streche kaviarne a Apple Store, ktoré budú určené pre návštevníkov celého areálu.

Táto plocha by mala byť vyrobená predovšetkým zo skla (čomu as vlastne v prípade Apple nečudujeme) a jej dizajn by mal byť jednoduchý a prostý.

Okrem iného by mala poskytnúť aj strechu. Z tejto plochy sa potom má dať dostať o 7 metrov nižšie do kaviarne a Apple Storu, ktorých rozloha bude až 2386, čo je naozaj dosť. Treba však myslieť aj na to, že Campus bude mať denne obrovské množstvo zákazníkov.

Apple sa vraj chce vďaka tomuto návštevníckemu centru o čosi viac priblížiť k svojim zákazníkom a trošku viac im ukázať miesto, kde vznikajú tie najlepšie produkty na svete.

Aj keď ešte nestojí vyhliadková plocha a ani samotný Campus, už dnes vieme, že toto miesto bude omnoho populárnejšie ako mnohé Apple Store obchody. Sme si totiž istí, že by ho navštívil veľmi rád nejeden z našich čitateľov!

Prečítajte si tiež  Najnovšie video ukazuje Apple Park v plnej kráse!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.