Apple obohatil svoju stránku o aktualizáciu, v ktorej po novom nájdeme viceprezidentov spoločnosti. Ide o súčasť plánu samotného Tima Cooka, ktorého víziou je to, aby bola jeho firma transparentnejšia a otvorenejšia omnoho viac, ako kedykoľvek predtým!

Nová sekcia

V novej sekcii, ktorú Jablková spoločnosť aktualizovala len prednedávnom, sa objavili fotografie spolu s menami a krátkou informáciou o viceprezidentoch, ktorí v Apple pracujú. Ich konkrétny počet je päť a tvorí ich Paul Deneve, Lisa Jackson, Joel Podolny, Johny Srouji a Denise Young Smith. Ide o súčasť plánu CEO spoločnosti Tima Cooka, ktorého vízia budúcnosti Applu je vo väčšej transparetnosti a otvorenosti ako kedykoľvek predtým!

Podľa spomínanej sekcie môžme povedať aj to, že vyššie funkcie v Apple začínajú obsadzovať ženy. Doposial bola totiž známa len jedna, Angela Ahrendts (bývala CEO spoločnosti Burberry). Po dnešnom dni sa nám však objavujú ďalšie dve mená na vysokých postoch spoločnosti.

Apple-VP
Takto vyzerajú členovia novej sekcie zobrazujúcej viceprezidentov – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.