Spoločnosť Apple už čoskoro uvedie ďalší veľmi dôležitý produkt, ktorým si chce byť na 100% istá po všetkých stránkach. Aj to je teda jeden z dôvodov, prečo Apple oznámilo mnohým dôležitým vývojárom tretích strán, aby svoje aplikácie odovzdali spoločnosti do polovice apríla. Prečo? V Apple si chcú byť jednoducho istí!

Polovica apríla

Apple by malo niekedy počas apríla predstaviť aj svoje nové hodinky, ktoré nesú príznačný názov Apple Watch. Je veľmi pravdepodobné, že tomu bude predchádzať aj veľká Keynote podobná tej, počas, ktorej boli po prvýkrát hodinky predstavené. Každopádne Apple oznámilo niekoľkým kľúčovým vývojárom, aby svoje aplikácie pre hodinky odovzdali do polovice apríla bez toho, aby uviedlo dôvod. Aj keď nevieme, o ktorých vývojárov ide a dokonca nevieme ani to, o aké presne dôvody ide, môžme sa aspoň domnievať!

- Reklama -

Testy

Tým hlavným dôvodom by mali byť najmä testy hodiniek, ktoré už nosia mnohí pracovníci priamo v Apple a skúšajú ich nový OS a samozrejme to, koľko hodinky vydržia. Apple bude však potrebovať odskúšať všetky aplikácie na svojich hodinkách do polovice apríla práve preto, aby si mohlo byť 100% isté ich vplyvom na batériu, stabilitu, či samotnou funkčnosťou. Predpokladá sa dokonca, že tie najlepšie z nich, budú predstavené aj počas konferencie, či nainštalované na prezentačných hodinkách. Zatiaľ nemáme žiadne oficiálne informácie, no predstavenie sa blíži a my sa už nevieme dočkať, ako si zapneme hodinky spoločnosti Apple na naše ruky!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.