Spoločnosť Apple už čo nevidieť začne odosielať prvé hodinky do schránok potenciálnych záujemcov, ktorí si ich stihli predobjednať cez internet. Hodinky si môžu kombinovať s množstvom farebných náramkov. Apple však doteraz zrejme nevadilo, že patenty na tieto remienky získalo až dnes.

Neskorý patent

V Apple to stihli presne na poslednú chvíľu. Spoločnosť Apple už totiž pomaly začína odosielať prvé hodinky prvým majiteľom no očividne mu vôbec nevadilo, že doposiaľ nemal patenty na svoje exkluzívne náramky, ktoré Apple Watch dodávajú šmrnc. Každopádne, spoločnosti boli patenty pridelené dnešným dňom, čo znamená, že môže s chladnou hlavou hodinky začať odosielať do celého sveta. Patentové prihlášky schválili konkrétne na Sport Band, Classic Buckle a Link Brecelet. To či už spoločnosť získala patenty aj na ostatné remienky ako napríklad Milanesse Loop zatiaľ nevieme.

Každopádne dúfame, že áno a ak nie tak držíme Apple palce aby ich získala čo najskôr. Určite neprajeme zbytočné problémy pri predaji spôsobné tým, že na daný remienok, nebude mať Apple patent!

Prečítajte si tiež  watchOS 9 zjednoduší písanie na klávesnici Apple Watch Series 7. Má to ale háčik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.