Spoločnosť Apple už onedlho spustí predaje svojich hodiniek Apple Watch a určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že takýto produkt potrebuje aj patričnú dávku prezentácie. Práve preto sa spoločnosť rozhodla, že vyrobí stoly a samozrejme aj špeciálne stojany s nabíjacím káblom, ktoré sa budú nachádzať v obchodoch Apple Store!

Nové stoly

Hodinky majú byť prezentované na úplne nových stoloch, kde budú postavené na špeciálnych stojanoch. Zatiaľ nieje známe, ako to bude so sklom, no určite bude zo spodku posvietenie, aby sme si mohli pozrieť nový produkt v čo najlepšom svetle. Na stole by sa mali nachádzať všetky verzie jednotlivých edícií. Teda až na jednu. Na zlatú, pri ktorej je veľmi otázne, či ju Apple položí medzi ostatné hodinky alebo si ju bude môcť potenciálny zákazník vyskúšať len za asistencie odborného personálu.

- Reklama -
Apple ponúkne hodinky na úplne nových stoloch - svetapple.sk
Apple ponúkne hodinky na úplne nových stoloch – svetapple.sk

Apple by malo do nových stolov namontovať aj nové držiaky, pri ktorých je však veľmi otázne či ich uvidíme aj v sériovej podobe. Každopádne by to určite nebolo od veci a pokiaľ by nám ich Apple nakoniec neponúklo, určite nám ich ponúknu výrobcovia dokovacích staníc. Ešte jedna zaujímavosť na záver, 1 meter dlhý nabíjací kábel so špeciálnym magnetickým konektorom na konci bude stáť 35€ a 2m 45€!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.