Nová reklama, ktorú priniesla spoločnosť Apple dokazuje, že fotenie na iPhone za horších svetelných podmienok už nie je taký problém ako kedysi. iSight fotoaparáty prešli časom obrovským pokrokom, veď dnes už ponúkajú aj napríklad optický zoom, ktorý je síce vyriešený jednoducho, ale pred niekoľkými rokmi to tu proste nebolo. Apple propaguje to, ako sa dá s iPhonom fotiť aj v noci bez toho aby bola kvalita snímku akokoľvek poškodená.

One Night

Nová reklamná kampaň vznikla pomerne zaujímavo a to spôsobom, akým to vie urobiť jedine Apple. Nešlo tu o profesionálnych fotografov, ktorých si spoločnosť najala, ale skôr o náhodný výber fotografií, ktoré boli vytvorené počas jednej novembrovej noci na 15 rozličných miestach a na 6 kontinentoch našej planéty.

Finálne zábery dokazujú, že aj keď má Samsung v šere skvelé fotografie, dokonca dosť možno aj lepšie ako iPhone, v skutočnosti ide len o malinky rozdiel, pretože nové iPhony patria medzi špičku v tejto oblasti!

Apple zobralo vybrané fotografie, ktoré boli vhodné na použitie, vložilo ich do jedného video a to následne použilo ako reklamný spot. Celé video sprevádza aj príjemná hudba, konkrétne od Ahmada Jamala Tria. Skladba sa nazýva Snowfall.

Pokiaľ máš aj ty nejaké pekné zábery nafotené na tvoj iPhone, či už cez deň alebo v noci, určite sa s nimi podel na našom projekte “zachytene_na_iphone”, ktorý nájdeš na Instagrame. Stačí ak nás na fotke označíš, no a ak sa nám bude dostatočne páčiť, môže sa dostať na našu nástenku. Samozrejme nemusia to byt len fotky z noci, prijímame akýkoľvek záber tak do toho, skús to! 🙂

https://youtu.be/0QKG4mRH_MY

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here